Oferty pracy

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w firmie ACORT wyślij do nas swoje CV. Nawet jeśli nie prowadzimy obecnie rekrutacji

Pracownik ogólnobudowlany:

Zakres obowiązków
  • Wykonywanie prac wykończeniowych
  • Niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac
  • Przestrzeganie przepisów BHP
  • Praca w zespole
  • Raportowanie postępu prowadzonych robót
Wymagania
  • Doświadczenie w wykonywaniu prac wykończeniowych w wysokim standardzie
  • Rzetelność, uczciwość i zaangażowanie
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy
  • Gotowość do pracy na wyjazdach służbowych
  • Brak nałogów
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Narzędzia niezbędne do wykonywanych prac
  • Pakiet BHP
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i wyników pracy
  • Możliwość przyuczenia do zawodu

Kierownik brygady: Brygadzista

  • Samodzielna organizacja oraz koordynacja prowadzonych robót
  • Nadzór nad prowadzonymi robotami własnego zespołu oraz podwykonawców
  • Koordynacja działań zapewniających przestrzeganie przepisów BHP
  • Nadzór nad jakością, terminowością prac oraz procedurą odbiorową
Wymagania
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz skuteczne rozwiązywanie problemów
  • Rzetelność, komunikatywność, dyspozycyjność, uczciwość i zaangażowanie
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników i podwykonawców
  • Dodatkowym atutem będzie własna baza rzetelnych wykonawców
Oferujemy
  • Atrakcyjną i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Samodzielność przy realizacji stawianych zadań
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy